• Centrala Szkolna
  • Dzwonki
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Mapa strony
  • Moje konto
  • Poczta
  • Zespół szkół
  • Aktualności ogólne
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI »
  • Obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości 1918 - 2018.
  • 85 - lecie szkolnictwa w Modlinie Twierdzy!
  • Dokumenty szkoły
  • Kadra kierownicza
  • Nauczyciele
  • Harmonogram roku szkolnego
  • Rytm pracy na miesiąc
  • DZIENNIK ELEKTRONICZNY »
  • EGZAMINY POPRAWKOWE
  • Galeria
  • OSIĄGNIĘCIA
  • Wyżywienie w szkole.
  • Dokumenty do pobrania
  • Rada rodziców zespołu
  • Inne »
  • Przy zespole »
  • Kontakt
  • Procedury uzyskania zwolnienia z lekcji WF-u
  • Zamówienia publiczne
  • Wymiana polsko - niemiecka
  • Harmonogram uroczystości
  • Procedury odbioru uczniów w nagłych przypadkach
  • MONITORING
  • SKARGI I WNIOSKI
  • SP: klasy 0-3
  • SP: klasy 4-8
  • Gimnazjum
  • ŻŁOBEK
  • Przedszkole
  • Egzaminy poprawkowe w roku szkolnym 2018/2019

    Szkoła: SP i PG

    Data: 26 sierpnia 2018 r. (poniedziałek)
    Godz.: 9.00
    Sala: 15
    Przedmiot: Matematyka

    Komisja: Mariola Włodarczyk- przewodnicząca
    Justyna Paszkiewicz- egzaminator
    Artur Kielar- egzaminator


    Szkoła: SP i PG
    Data: 26 sierpnia 2019 r. (poniedziałek)
    Godz.: 9.00
    Sala: 11
    Przedmiot: Historia

    Komisja: Mirosława Pajek- przewodnicząca- egzaminator
    Anna Kamińska- członek komisji
    Magdalena Łuszczyńska- członek komisji 


    Szkoła: SP i PG
    Data: 26 sierpnia 2019 r. (poniedziałek)
    Godz.: 9.00
    Sala: 10
    Przedmiot: Język angielski, język niemiecki

    Komisja: Marzena Gereluk- przewodnicząca
    Marta Agafonow - egzaminator
    Ewa Szmytkowska- egzaminator
    Bożena Nalewajk- egzaminator
    Emilia Napiórkowska- egzaminator  


    Szkoła: SP i PG
    Data: 27 sierpnia 2019 r. (wtorek)
    Godz.: 9.00
    Sala: 11
    Przedmiot: Język polski

    Komisja: Anna Dąbrowiecka - przewodnicząca
    Jolanta Stępińska - egzaminator
    Agnieszka Arent- egzaminator


    Szkoła: SP i PG
    Data: 27 sierpnia 2019 r. (wtorek)
    Godz.: 9.00
    Sala: 10
    Przedmiot: Geografia
    Komisja: Marta Stępińska- przewodnicząca
    Dariusz Swatek- egzaminator
    Renata Sawicka- Turek- egzaminator  


    Dyrektor - mgr Zdzisław Szmytkowski