WICEWOJEWODA MAZOWIECKI WRĘCZYŁ ODZNACZENIA PAŃSTWOWE - 11.05.2018. »

Dodano: 2018-05-14, autor: mgr Artur Kielar

Sylwester Dąbrowski był gospodarzem spotkania dnia 11.05.2018 z okazji wręczenia odznaczeń państwowych. Wojewoda w imieniu Prezydenta RP wręczył 25 odznaczeń państwowych i resortowych. Wśród odznaczonych osób był Zdzisław Szmytkowski, który otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi za pracę na rzecz społeczności lokalnej Nowego Dworu Mazowieckiego.

Mistrzowie Niemieckiego 2018. »

Dodano: 2018-05-13, autor: mgr Artur Kielar

W marcu we wszystkich klasach, w których nauczany jest język niemiecki, został przeprowadzony przez nauczycielkę języka niemieckiego panią Emilię Napiórkowską konkurs - Mistrz Niemieckiego 2018. Oczywiście testy zostały dopasowane do konkretnego poziomu, tak aby było sprawiedliwie i nie za trudno.

Sukces w Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Nasielsku - 24.04.2018. »

Dodano: 2018-05-13, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 24.04.2018 siedmiu uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim wzięło udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Nasielsku.

Konkurs Wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych - 03.2018. »

Dodano: 2018-05-08, autor: mgr Artur Kielar

Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych - rozstrzygnięty! W dniu 27 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły podczas apelu zostali nagrodzeni i wyróżnieni za aktywny i liczny udział w konkursie językowym pt. "Wiedza o krajach anglo- i niemieckojęzycznych".

8 wymiana polsko – niemiecka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim. »

Dodano: 2018-05-07, autor: mgr Artur Kielar

W dniach 23.04.- 28.04.2018 grupa polsko – niemiecka realizowała program wymiany „Kopernik – zawsze aktualny” przygotowany przez nauczycielki języka niemieckiego panią Emilię Napiórkowska oraz panią Bożenę Nalewajk. Dziękujemy panu Dyrektorowi Zdzisławowi Szmytkowskiemu, bez którego nie odbyłaby się ta wspaniała przygoda dla 25 uczniów. A działo się naprawdę dużo!

Motyle są wśród nas. »

Dodano: 2018-04-27, autor: mgr Artur Kielar

Każdy z nas wiele razy zachwycał się przelatującym obok motylkiem, podziwiał widok siedzącego na kwiatku cytrynka, którego właściwa nazwa to latolistek cytrynek. Co tak naprawdę wiemy o tych pięknych owadach?