• OSIĄGNIĘCIA
  • mLegitymacje

„Poznajemy zawody naszych rodziców”czyli spotkanie z panią pielęgniarką w Publicznym Przedszkolu nr 4. »

Dodano: 2019-10-15, autor: Kinga Kuczkowska

Dnia 10 października 2019r. do naszego przedszkola zawitała – pani Katarzyna Grenda, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka w Garnizonowej Przychodzi w Modlinie Twierdzy. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie, jaki wykonuje pielęgniarka, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie.

Rodzice dzieci z grupy „Delfinki” z Publicznego Przedszkola nr 4 w roli aktorów podczas Apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. »

Dodano: 2019-10-14, autor: Kinga Kuczkowska

Dnia 11 października 2019 roku uczciliśmy w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel podczas, którego rodzice dzieci gr. „Delfinki” z Publicznego Przedszkola nr 4, zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne na barwnej scenie przedstawiającej pokój nauczycielski. Nasi rodzice wykazali się niezwyłym poczuciem humoru i zdolnościami gry aktorskiej prezentując obrady Rady Pedagogicznej. Dzięki zaangażowaniu rodziców, ich własnej interpretacji i kreatywności mogliśmy podziwiać zawód nauczyciela zarówno jako przyjaciela jak i mentora.

ŚWIĘTO EDUKCJI NARODOWEJ – 14.10.2019 – „Nominacje” dla nauczycieli w ZSP nr 4. »

Dodano: 2019-10-13, autor: mgr Artur Kielar

Dzień Nauczyciela to zawsze radosny dzień w szkole. Uczniowie składają życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Są to takie momenty, kiedy tak naprawdę wiemy, że warto wkładać trud w naukę i wychowanie, bo ile serca dajemy naszym uczniom, tyle serca do nas wraca.

"Spotkanie z książka" klasy 0 b - 08.10.2019. »

Dodano: 2019-10-10, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 8.10.2019 uczniowie klasy O "B" wybrali się do Biblioteki Miejskiej w Twierdzy Modlin na pierwsze z cyklu "Spotkanie z książką".

Interaktywna lekcja patriotyzmu klas 8 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku - 04.10.2019. »

Dodano: 2019-10-08, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 04.10.2019 r. grupa najstarszych uczniów w szkole tj. klas 8 uczestniczyła w interaktywnej lekcji WOS i historii podczas wycieczki do Muzeum Solidarności w Gdańsku pod opieką P. Dyrektora Z. Szmytkowskiego – nauczyciela WOS, Pani E. Szmytkowskiej – kierownika wycieczki oraz wychowawcy kl. 8a P. B. Siwek.

Konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych 2019 rozstrzygnięty. »

Dodano: 2019-10-07, autor: mgr Artur Kielar

Dnia 26 września 2019 roku w naszej szkole świętowaliśmy Europejski Dzień Języków Obcych.
    Nauczycielki z Zespołu Języków Obcych zorganizowały konkurs dla uczniów wszystkich klas. Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia klasowego, na którym uczniowie zaprezentowali się w strojach koloru flagi kraju, który reprezentowali.