Mikołajkowa wycieczka zerówek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 – 05.12.2018. »

Dodano: 2018-12-12, autor: mgr Artur Kielar

W środę 5 grudnia w ramach prezentu Mikołajkowego, grupy „0” a, „0”b, „0”c pojechały na wycieczkę do sali zabaw Figlarium w Warszawie.

Przedstawienie dzieci z grupy PSZCZÓŁKI pt. "Gdzie jest worek Mikołaja?". »

Dodano: 2018-12-11, autor: Kinga Kuczkowska

4 grudnia dzieci z grupy „ Pszczółki” wcielili się w role aktorów. Po przywitaniu gości, pracowników, dzieci oraz aktorów przez panią wicedyrektor aktorzy rozpoczęli przedstawienie pt: ”Gdzie jest worek Mikołaja”. Spotkanie było utrzymane w klimacie zbliżających się świąt, a to wszystko za sprawą dekoracji, strojów artystów oraz muzyki. Zobaczyliśmy perypetie Mikołaja, któremu zaginął worek z prezentami. Sprawcami całego zamieszania byli zabawni rozbójnicy, których ciekawość spowodowała kradzież cennego dobytku.

Zajęcia Otwarte w grupie "Tygryski". »

Dodano: 2018-12-10, autor: Kinga Kuczkowska

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy, trudności jak i zdolności. To czas poświęcony tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla nas ważne.
    W dniu 07.12.2018 r. o godz. 9.15 dzieci z gr. Tygryski bawiły się ze swoimi rodzicami, którzy mimo wielu obowiązków przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Zajęcia były związane z podróżą w czasy prehistorii…

W niezwykłej podróży z Małym Księciem. »

Dodano: 2018-12-10, autor: mgr Artur Kielar

Klasa 8a w podróży z bohaterem książki Antoine de Exupery. W piątek, 7 grudnia 2018 roku, uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej mieli okazję wziąć udział w zabawie przygotowanej przez nauczyciela języka polskiego. Gra została zainspirowana lekturą pod tytułem "Mały Książę".

Mikołajkowe wygibasy- czyli aktywne popołudnie. »

Dodano: 2018-12-10, autor: mgr Artur Kielar

6 grudnia 2018 roku na hali sportowej Panie Beata Kielar oraz Małgorzata Kołacz zorganizowała Mikołajkowe wygibasy. Była to impreza sportowa, w której brały udział klasy 0,1,2,3.

Mikołajki 2018 w ZSP nr 4. »

Dodano: 2018-12-09, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 6 grudnia 2018 r. dzięki działaniom Samorządu Uczniowskiemu do naszej szkoły trafiło mnóstwo mikołajkowych prezentów. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni za to, że są GRZECZNYMI I WYJĄTKOWYMI DZIEĆMI.