• Przedświąteczne spotkania w naszej szkole ZSP nr 4 w Modlinie Twierdzy – 21.12.2018 r.

Dodano: 2018-12-24, Autor: mgr Artur Kielar

W piątek 21.12.2018 r., który był ostatnim dniem nauki przed przerwą świąteczno-noworoczną w naszej szkole odbyło się wspólne „rodzinne” spotkanie wszystkich uczniów, dyrekcji i nauczycieli.

Tego dnia na hali sportowej Samorząd Uczniowski zorganizował zajęcia dla Wszystkich. Reprezentacje poszczególnych klas robiły stroiki świąteczne, zaś pozostałe osoby jak najładniejsze tradycyjne łańcuchy z kolorowego papieru. Wszyscy byli bardzo zapracowani, ale tak zupełnie inaczej niż co dzień. Magię świąt dopełniały kolędy.

Wyłoniono i nagrodzono także laureatów różnych konkursów przedmiotowych i tematycznych.
    I tak w konkursie na „świąteczną podusię”, w której wzięło udział 28 prac, czyli poduszek – jaśków, każdy przepiękny i niepowtarzalny, wykonany dowolną techniką:

• I miejsce przypadło reprezentacji klasy Oa, która w nagrodę ufundowaną przez P. Dyrektora Z. Szmytkowskiego już niebawem pojedzie do kina,
    • II miejsce zdobyła klas 5a, którą czeka wyjście do Cukierni Szarow sponsorowane przez radną Rady MiejskiePanią J. Paszkiewicz,
    • III miejsce zajęła grupa przedszkolna Żabki, która otrzymała kosz słodyczy ufundowany przez Prezesa UKS Reduta Pana S. Krzeczkowskiego

Wyróżnienie przypadło klasie 7a, której reprezentacja otrzymała świąteczne upominki sponsorowane przez Stowarzyszenie Subsydium, a które w imieniu Pani Prezes M. Kaczmarek wręczyła w-ce prezes Pani P. Szatkowska.
    Warto dodać, iż wykonane prace już wkrótce tj. 9.02.2018 r. podczas balu charytatywnego zostaną poddane licytacji a uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane dla potrzebującego, chorego dziecka.
    Jeszcze raz dziękujemy za włączenie się w naszą akcję, za chęć niesienia pomocy, macie WIELKIE SERDUSZKA. DZIĘKUJEMY !!!
    Po wręczeniu tych i innych nagród wszyscy rozeszli się do sal lekcyjnych na spotkania w klasach. Było dzielenie się opłatkiem, poczęstunki a u niektórych także prezenty od Świętego Mikołaja.
    Czas upłynął szybko, miło i świątecznie.
    A teraz wyczekany odpoczynek. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
    Tekst i foto ZSP nr 4: opiekun SU - B. Siwek