• OSIĄGNIĘCIA
  • Ślubowanie klas 1 w SP 4 w Modlinie Twierdzy - 19.10.2018.

Dodano: 2018-10-24, Autor: mgr Artur Kielar

19 października zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W tym dniu „ gościła u nas telewizja” i nagrywany był program pod tytułem „ Jak oni ślubują”. Uroczystość poprowadzili uczniowie z klasy IV A.

Pod okiem kamery odbył się swoisty casting na pierwszaka. Uczniowie poddani zostali surowej ocenie takich osobistości jak : superniania, komendant główny policji oraz generał Dywizji Wojska Polskiego. Dzieci udowodniły, że potrafią zachować się w szkole. Wykazały się też znajomością przepisów ruchu drogowego i wiedzą co znaczy być dobrym Polakiem. Szanowna komisja wydała pozytywny werdykt , uznając, że pierwszaki zasługują na przyjęcie ich w poczet uczniów. W obecności dostojnych gości burmistrza p. Jacka Kowalskiego, przedstawicieli Urzędu Miasta p. K. Bisialskiego, p. A. Świdra, p. A. Ochtyry oraz wiceprzewodniczącej Rady Rodziców p.W. Lubelskiej, rodziców i dziadków aktu pasowania na ucznia dokonał dyrektor Pan Zdzisław Szmytkowski. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniana radosna chwila.

Małgorzata Kołacz

Więcej zdjęć w Galerii.