• ,,Pirackie’’ otrzęsiny pierwszaków i Dzień Rodziny w SP4 w Modlinie Twierdzy - 28.09.2018.

Dodano: 2018-10-06, Autor: mgr Artur Kielar

Kraina piratów powitała pierwszoklasistów z Modlina Twierdzy. Uczniowie podjęli wyzwanie i stawili się na pirackim pokładzie. Poddano ich kilku ciężkim próbom, które miały wykazać , czy nadają się do tego, by stać się prawdziwymi uczniami.

Wachlarz zadań był bardzo szeroki. Należało wykazać się zdolnościami manualnymi, kulinarnymi, a także doskonałą sprawnością i tężyzną fizyczną. Wszyscy majtkowie dzielnie stawili im czoła, wykazali się sprytem, pomysłowością i kreatywnością. Dzieci bawiły się doskonale. Kibicowali im Rodzice, Dziadkowie, Dyrektor Zdzisław Szmytkowski oraz Pan Burmistrz Jacek Kowalski, który osłodził lizakami dzieciom piątkowe popołudnie i poświęcił dużo czasu na rozmowy z Rodzicami. Rodzice również przygotowali dla swoich pociech suto zastawione stoły. Dużą radość sprawił dzieciom popcorn i ciepłe kiełbaski pieczone przez Dyrektora Zdzisława Szmytkowskiego. Tego popołudnia na pewno nikt się nie nudził i miło spędził czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Tekst i foto ZSP nr 4 - Katarzyna Borkowska

Więcej zdjęć w Galerii.