• Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - 22.06.2018.

Dodano: 2018-06-23, Autor: mgr Artur Kielar

W piatek 22.06.2018 o godzinie 9.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Modlinie Twierdzy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Uroczysty apel rozpoczął się krótkim przedsztawieniem w wykonaniu uczniów klasy 3d szkoły podstawowej. W laboratorium próbowano stworzyć idelanego ucznia.

Po eksperymentach w labolatorium nastąpiło pożegnanie dwóch odchodzących na emeryturę nauczycielek. Panią wicedyrektor mgr Mariolę Włodarczyk pożegnała Karolina Krauze z kolegami i koleżamkami z 5a piosenką zespołu 2+1 "Chodź, pomaluj mój świat".

Następnie uczniowie klas 3 szkoły podstawowej i gimnazjum w swoich tańcach podziękowali nauczycielom za rok wspólnej nauki.

Kolejnym punktem apelu bylo wręczenie nagród dla najlepszych uczniów szkoły.
     Zdjęcia nagrodzonych uczniów Galerii.

Dla wyróżnionych zatańczyła zwyciężczyni szkolnego konkursu "Pokaż co potrafisz" Zofia Napiórkowska.

Wystąpiła również wyróżniona w finałowym etapie konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka" Blanka Siwek.

Nauczycielkę z przedszkola panią mgr Krystynę Rachwał, która również przechodzi na emeryturę pożegnał piosenką Artur Milewski.

Apel uświetniła swoim występem mistrzyni i wicemistrzyni świata i Europy w tańcu uczennica klasy 2b gimnazjum Amelka Borkowska.

Podziękowano również rodzicom klas 3 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum, którzy szczególnie wspomagali pracę wychowawców.

Więcej zdjęć w Galerii.

Maja Parulska z przedszkola piosenką złozyła wszystkim ojcom życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Ojca.

Szczególne podziękowania zostały skierowane do opiekuna Samorządu Szkolnego pani mgr Barbary Siwek oraz opiekuna Szkolnego Kółka Wolontariatu i koordynatora projektów ekologicznych pani mgr Renaty Sawickiej-Turek.

Dyrektor szkoły mgr Zdzisław Szmytkowski złożył uczniom życzenia wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku na wakacjach oraz podziękował wszystkim uczęstniczącym w uroczystości aktorom, tancerzom i piosenkarzom, którymi kierowała pani mgr Beata Kielar, a pani mgr Anna Dąbrowiecka przygotowała dekoracje.

Na zakończenie uroczystości wystąpiła klasa 3c gimnazjum w piosence "Oczy zielone".