• Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas zerowych - 15.06.2018.

Dodano: 2018-06-22, Autor: mgr Artur Kielar

Dnia 15.06.18 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego zerówek. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw, podróży po porach roku szybko minęło. Nadszedł czas pożegnania i upragnionych przez wszystkie dzieci wakacji. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Zdzisław Szmytkowski, serdecznie witając wszystkich gości i zapraszając do obejrzenia przedstawienia pt.: „Podróże na wesoło” w wykonaniu dzieci z grupy „0” a i „0” b.

W podróż lokomotywą wszyscy wyruszyli, świetnie się przy tym bawili, do Polski przybyli, a tam taniec do utworu Chopina dziewczynki zatańczyły. Potem do wspólnego lotu samolotem gości zaprosili. Układ taneczny do piosenki „Fly” zaprezentowali i we Włoszech wylądowali. Tam kucharze swoją popisową pizzą ich poczęstowali. W czasie podróży na koncert muzyki Straussa przybyli, następnie we Francji po galerii malarstwa oprowadzili, by malarzy i ich prace goście podziwiali. W Anglii odbył się pokaz mody, kolekcję kapeluszy wszyscy zobaczyli, modelki rytmicznie po wybiegu chodziły. Swoimi umiejętnościami sportowymi popisali się piłkarze, którym towarzyszyły czirliderki, prezentujące wspaniały układ taneczny. Spotkanie z Europą dzieci zakończyły i do Japonii wyruszyły. Tam Japonki podróżnych przywitały, a chłopcy sztukę walki „Taekwondo” zaprezentowali.

Podróże marzeń dzieci spełniły i z radością do Polski powróciły. „Jesteśmy Polką i Polakiem” razem zaśpiewali i „Wakacji czas” powitali. Wychowawczynie dumne były z dzieci, które pięknie wystąpiły. Goście czas miło spędzili, ponieważ zerówkowicze podróżami ich zachwycili. Pan Dyrektor Z. Szmytkowski oraz Pani wicedyrektor E. Rudnicka życzyli dzieciom udanych wakacji, bezpiecznego wypoczynku. Na zakończenie uroczystości wychowawczynie rozdały dyplomy i książki oraz wykonano pamiątkowe zdjęcia z dziećmi.

P. Kuczera