• Dyskoteka Karnawałowo-Walentynkowa - 09.02.2018.

Dodano: 2018-02-12, Autor: mgr Artur Kielar

W piątkowy wieczór 9 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyła się wyczekiwana przez wiele osób Dyskoteka Karnawałowo – Walentynkowa dla uczniów klas 4 - 7 SP oraz II – III PG zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, poprowadzona przez DJ Matiego.

Frekwencja mimo okresu chorób, zwłaszcza licznych przeziębień, ogólnie dopisała, w zabawie uczestniczyło przeszło 130 osób nad których bezpieczeństwem czuwali dyżurujący wychowawcy oraz rodzice, którym serdecznie dziękujemy za obecność i poświęcony czas.

Dyskotekę urozmaicały różnego rodzaju konkursy i atrakcję. I tak odbyła się walentynkowa loteria z różnorodnymi gadżetami. Przeprowadzono konkursy np. na jak najszybsze nadmuchanie serduszkowego balonu, na najciekawszą maskę karnawałową, „Jaka to melodia”, popisy tanecznych umiejętności w tym „Shuffle Dance”. Wyłoniono najliczniej przybyłą i bawiącą się klasę – tym razem zwyciężyła klasa 4a, która w nagrodę otrzymała miskę ciastek, oczywiście w kształcie serduszek.
    Podczas zabawy wielokrotnie zatańczono „Belgijkę” – taniec integracyjny, który stał się niemalże hitem tejże imprezy. Pary mieszane, uczniowie starsi i młodsi podrygiwali w rytm skocznej melodii.
    Okazale prezentował się także barek z napojami i różnymi słodkościami : ciastkami, babeczkami i przede wszystkim witaminkowymi galaretkami, które zostały wykonane na rzecz SU przez różne chętne osoby. Brawo Wy. Dzięki za zaangażowanie.
    Trzy godzinna zabawa minęła w atmosferze dobrej muzyki, zabawy i fajnej rozrywki.
    Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz SU. To dzięki Wam mamy nadzieję, że szkoła będzie kojarzyła się z różnorodnymi wspomnieniami, nie tylko tymi ze szkolnej ławki czy sprzed tablicy.

Opiekun SU B. Siwek

Więcej zdjęć w Galerii.