Marsz klas 0 - 3 SP z okazji Dnia Praw Dziecka - 20.10.2017. »

Dodano: 2017-11-22, autor: mgr Artur Kielar

Jak co roku z okazji Dnia Praw Dziecka odbył się kolorowy przemarsz ulicami Modlina Twierdzy uczniów klas 0 - 3 SP.

Klasa 3c PG 4 w Muzeum Kampanii Wrześniowej - 26.10.2017. »

Dodano: 2017-11-22, autor: mgr Artur Kielar

Pewnego czwartku w październiku wybraliśmmy się na wycieczkę z klasą do muzeum Kampanii Wrześniowej w Twierdzy Modlin. Wyruszyliśmy na pieszo około 12 spod szkoły. Podczas gdy szliśmy w stronę tego pełnego historii miejsca wszyscy gawędziliśmy na wiele ciekawych tematów.

Gminny turniej piłki koszykowej dziewcząt i chłopców SP - 16.11.2017. »

Dodano: 2017-11-21, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 16 listopada 2017 r. uczestniczyliśmy w gminnym turnieju piłki koszykowej dziewcząt i chłopców – rocznik 2005 i młodsi. Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby:

Warsztaty "Moja mała Ojczyzna" - 25.10.2017. »

Dodano: 2017-11-21, autor: mgr Artur Kielar

Dnia 25 października, w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się warsztaty pod hasłem "Moja mała Ojczyzna ", w których uczestniczyła grupa uczennic z naszej szkoły

II runda zawodów wielobojowych w Twierdzy. »

Dodano: 2017-11-18, autor: mgr Artur Kielar

Tym razem w zawodach wielobojowych rozgrywanych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr4 w Modlinie Twierdzy wystartowały drużyny klas VII oraz zespoły klas gimnazjalnych. Frekwencja była znakomita i sportowa zabawa była również znakomita. Zawodnicy musieli się wykazać szybkością, zwinnością i sprytem co sprawiło , że pojedynki były wyjątkowo wyrównane. A oto końcowa klasyfikacja:

Wielki sukces Igora Łąckiego w ogólnopolskim konkursie!!! »

Dodano: 2017-11-18, autor: mgr Artur Kielar

W październiku 2017r. nastąpiło rozstrzygnięcie czwartej już edycji ogólnopolskiego konkursu „List do Taty”. Patronat nad konkursem roztoczyli: Senatorowie RP oraz ich Biura Senatorskie, Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP, Rzecznik Praw Dziecka, pan Marek Michalak, Kuratoria Oświaty oraz Inicjatywa tato.net. W tegorocznej edycji sukces odniósł uczeń naszej szkoły w Modlinie Twierdzy- Igor Łącki, z klasy VA, którego pracę, napisaną tuż przed zakończeniem ubiegłego roku szkolnego, w czerwcu, zgłosiła do konkursu jego nauczycielka języka polskiego, pani Magdalena Łuszczyńska.