Przedszkolaki w "Stajni na kępie" w Skierdach. »

Dodano: 2019-05-22, autor: Kinga Kuczkowska

Konie to zwierzęta nieprzeciętne, które mogą odgrywać ważną rolę w życiu już tych najmłodszych. Na początku fascynacja dzieci sprowadza się się do kolekcjonowania figurek czy oglądania bajek z końmi w roli głównej. Jeździectwo nie jest raczej sportem dla kilkulatków, ale co innego naturalny, rekreacyjny kontakt z koniem. Ten może być dla małych dzieci wspaniałym przeżyciem. Aby się o tym przekonać, korzystając z przepięknej słonecznej pogody, 20 maja przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 4 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim wybrały się na wycieczkę do stadniny koni „Stajnia na Kępie” w Skierdach.

Konkurs językowy dla klas 1 - 3 SP "My Picture Dictionary". »

Dodano: 2019-05-22, autor: mgr Artur Kielar

W środę (15 maja 2019 r.) rozstrzygnięto konkurs plastyczno – językowy pt. „My Picture Dictionary”. Polegał on na wykonaniu obrazkowego słowniczka języka angielskiego.

OFERTA KLAS „0” DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020 W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 4 W NOWYM DWORZE MAZ.-MODLIN TWIERDZA »

Dodano: 2019-05-22, autor: mgr Artur Kielar

Zbliżone warunki do przedszkolnych zapewniające łagodne przejście i dłuższy okres adaptacji przygotowujący do klasy I, poznanie pomieszczeń , budynku i pracowników szkoły.

Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej "O Tobie, dla Ciebie Polsko" »

Dodano: 2019-05-19, autor: Kinga Kuczkowska

Ojczyzna to zbiorowy, wspólny skarb, do którego kolejne pokolenia narodu wkładają dorobek swych myśli i rąk. Stało się to myślą przewodnią Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki Żołnierskiej „O Tobie, dla Ciebie Polsko” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim . 15 maja 2019 r na scenie zaprezentowały się 4 nowodworskie przedszkola: Publiczne Przedszkole nr 1, Publiczne Przedszkole nr 2,Publiczne Przedszkole nr 3 oraz gospodarze. Swoją obecnością na tym ważnym wydarzeniu zaszczycili nas: Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Pan Wiesław Raboszuk, Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki Pan Jacek Kowalski, Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 Pan Zdzisław Szmytkowski, Inspektor Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Nowy Dwór Mazowiecki Pani Alina Ochtyra, radna Miasta Nowy Dwór Mazowiecki Pani Justyna Paszkiewicz, przedstawiciele seniorów oraz dyrektorzy i wicedyrektorzy przybyłych przedszkoli.

„Witaj, majowa jutrzenko,świeć naszej polskiej krainie…” w ZSP nr 4 w Modlinie Twierdzy »

Dodano: 2019-05-17, autor: mgr Artur Kielar

Dnia 30 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Modlinie Twierdzy odbył się uroczysty apel z okazji majowych świąt narodowych : 1,2 i 3 Maja przygotowany przez uczniów klas 5bc, 6abc i 8bc pod kierunkiem Mirosławy Pajek.

Krakowianki z Twierdzy. »

Dodano: 2019-05-15, autor: mgr Artur Kielar

W kwietniu klasa O c zaprezentowała się w przedstawieniu ,,Smok wawelski” jako ostatnie z cyklu ,,Dzieci dzieciom” w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim- Modlin Twierdza.