!! Komunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim z dnia 25.03.209 w związku z trwającym sporem zbiorowym. »

Dodano: 2019-03-25, autor: mgr Artur Kielar

Szanowni Rodzice.
    W dniach 11-12 marca 2019 odbyło się referendum, 86 % nauczycieli i pracowników zespołu opowiedziało się za strajkiem. Planowany termin rozpoczęcia strajku to 8 kwietnia 2019.

Konkurs talentów "Pokaż co potrafisz" - 21.03.2019. »

Dodano: 2019-03-24, autor: mgr Artur Kielar

Z okazji 1 Dnia Wiosny po raz kolejny został zorganizowany szkolny konkurs talentów "Pokaż co potrafisz". Zmagania przebiegały dwutorowo. Na początku każda z klas ZSP nr 4 przedstawiała swój występ.

Wielobój „Amazonka 2019” w klasach I – III: Tak warto walczyć! »

Dodano: 2019-03-24, autor: mgr Artur Kielar

To był ostatni akord w wielobojowych zmaganiach dziewcząt „ Amazonka 2019” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Modlinie Twierdzy. Do zmagań przystąpiły dziewczęta z klas I-III.

AMAZONKI 2019 - wielobój sprawnościowy w przedszkolu. »

Dodano: 2019-03-18, autor: Kinga Kuczkowska

Zawody amazonki są organizowane przez pana Sławomira Krzeczkowskiego od 2004 r. Nazwa została zaczerpnięta z mitologii greckiej o „Wojowniczych amazonkach”. Z tej okazji w dniu 06.03.2019r. w Publicznym Przedszkolu nr 4 odbył się wielobój sprawnościowy, który przebiega pod hasłem „Amazonki 2019”.Do zawodów zgłoszono po dwie dziewczynki z każdej grupy przedszkolnej. Celem zawodów było rozbudzenie rywalizacji fair – play oraz wspólne kibicowanie, ale przede wszystkim dobra zabawa. Wielobój sprawnościowy przygotował pan Sławomir Krzeczkowski prezes Stowarzyszenia „Reduta”. Z wielką radością i zaangażowaniem dziewczynki brały udział we wszystkich konkurencjach: biegały, zbierały piłeczki na czas, rzucały woreczkami.

"Dzikie gęsi" - teatrzyk w przedszkolu. »

Dodano: 2019-03-18, autor: Kinga Kuczkowska

Bracia Grimm, Hans Christian Andersen czy Charles Perrault to pisarze, których łączy jeden wspólny mianownik, jest nim baśń. Przedszkolaki znają wiele opowiadań o fantastycznych postaciach z nadprzyrodzonymi mocami choćby „Kopciuszka” czy „Śpiącą Królewnę”. Ale tym razem aktorzy ze Studia Artystycznego Arena przygotowali dla naszych milusińskich bajkę słowiańską pt. „Ludowa opowieść o rodzinie – dzikie gęsi”. 1 marca nasze przedszkole zamieniło się w scenę przypominającą trochę „Czerwonego Kapturka”, a trochę „Jasia i Małgosię”. Jednak jak się później okazało była to całkiem inna historia, choć niektóre elementy nawiązywały do starych i znanych przez dzieci bajek.

Gminny turniej mini piłki ręcznej dziewcząt roczników 2006 - 2007 - 15.03.2019. »

Dodano: 2019-03-17, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 15 marca 2019 r. uczennice klas 6 reprezentowały naszą szkołę w gminnym turnieju mini piłki ręcznej w hali NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim.