Spotkanie z nauką i sztuką - wycieczka klasy 7b - 07.11.2018. »

Dodano: 2018-11-14, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 07.11.2018 r. uczniowie klasy VII b z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Modlinie Twierdzy pod opieką wychowawczyni p. Elżbiety Wiloch i nauczycielki języka polskiego p. Marty Pietraszek – Szerszeń uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Gminne zawody w mini piłkę koszykową dziewcząt 13.11.2018 r. »

Dodano: 2018-11-14, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 13 listopada w hali NOSiR odbył się Gminny turniej mini piłki koszykowej dziewcząt roczników 2006 i 2007.

100 – lecie odzyskania niepodległości w Bajecznej Krainie »

Dodano: 2018-11-13, autor: Kinga Kuczkowska

Dnia 9 listopada 2018 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu państwowe święto narodowe z okazji 100 - rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Polska po 123 latach zaborów odzyskała wolność. Nasze przedszkolaki dumnie reprezentowały postawę prawdziwych patriotów podczas śpiewu 4 zwrotek hymnu Polski. Punktualnie o godz. 11.11 przyjmując postawę „na baczność” przedszkolaki ubrani na galowo uczcili pamięć 100 rocznicy odzyskania niepodległości .

Piłkarskie zmagania – część druga. »

Dodano: 2018-11-12, autor: mgr Artur Kielar

Uczniowski Klub Sportowy „ Reduta” działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 zaplanował w roku szkolnym 2018/2019, cykl halowych turniejów piłkarskich poszczególnych poziomów kształcenia. Po klasach V, 30 października do rywalizacji przystąpiły klasy VI.

PRZEDSTAWIENIE DZIECI Z GR. DELFINKI PT. "SPOTKANIE Z BAZYLISZKIEM". »

Dodano: 2018-11-12, autor: Kinga Kuczkowska

Smoka Wawelskiego wszyscy dobrze znają, ale mało, kto pamięta warszawskiego Bazyliszka. Aby lepiej poznać historię tego niepokonanego potwora z warszawskich lochów, 7 listopada dzieci z grupy „Delfinki” wcieliły się w role prawdziwych aktorów. Pełni emocji i wrażeń oczekiwaliśmy przybycia zaproszonych gości, czyli naszych rodziców. Przedstawienie pt. „Spotkanie z Bazyliszkiem” było utrzymane w klimacie starodawnej warszawskiej starówki, a to wszystko za sprawą dekoracji, aranżacji muzycznej oraz strojów bohaterów. Historia opowiada o potworze, który zamieszkiwał lochy i był postrachem Warszawy.

PRZEDSZKOLAKI W MIEDZYPRZEDSZKOLNYM FESTIWALU "KOCHAM POLSKĘ". »

Dodano: 2018-11-12, autor: Kinga Kuczkowska

W dniu 06.11.2018r dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 reprezentowały nasze przedszkole w Międzyprzedszkolnym Festiwalu pt: „Kochamy Polskę”. Organizatorem przeglądu młodych talentów było Publiczne Przedszkole nr 5 w Nowym Dworze Mazowieckim. Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem przygotowywali swoje umiejętności taneczne, recytatorskie i wokalne, aby jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością. Na scenie zaprezentowali się artyści z 6 nowodworskich przedszkoli.