• Aktualności SP: klasy 0-3
  • Wykaz podręczników
  • Zebrania z rodzicami
  • ŚWIETLICA SZKOLNA

Świetlica szkolna w Zespole Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim mieści się w budynku przy ulicy Bema 227 /wejście od ulicy 29 Listopada/ i obejmuje opieką dzieci z klas od "0" do III szkoły podstawowej.

Do świetlicy dzieci mogą przychodzić od godziny 6.30 i powinny być odebrane do godziny 17.00.

Jest to miejsce w którym obejmujemy opieka uczniów, których rodzice pracują i nie mogą zapewnić im opieki po zakończeniu zajęć dydaktycznych.

Dzieci spędzają czas na zajęciach ruchowych i plastycznych, oglądają bajki i programy dla dzieci. Korzystają z pracowni komputerowej lub bawią się w kąciku zabaw.

Nasi najmłodsi uczniowie mogą pod okiem nauczycieli odrobić  zadania domowe.

Kiedy pogoda na to pozwala dzieci bawia się na bezpiecznym placu zabaw przy naszej szkole.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci  do naszej świetlicy !!!!!

Gwarantujemy wspaniałą zabawe i mło spędzony czas :)

Zapisów można dokonać w sekretariacie szkoły, ul. Bema 312 od godz. 7.00 do 15.00, od poniedziałku do piatku.