• Aktualności SP: klasy 0-3
  • Wykaz podręczników
  • Zebrania z rodzicami
  • Aktualności SP: klasy 0-3

Przedstawiciel PCK odwiedza klasy 1 - 3 SP nr 4 - 17.04.2018. »

Droga Olu!

Jak się masz? Chciałabym opowiedzieć Ci o naszej wczorajszej lekcji. Przybył do nas Pan, z organizacji PCK.

TWIERDZA GÓRĄ! Wyróżnienie w konkursie „Warszawska Syrenka” dla Blanki Siwek. »

Dodano: 2018-04-22, autor: mgr Artur Kielar

W dniach 14, 15 kwietnia, w Mazowieckim Centrum Kultury w Warszawie odbył się ostatni etap konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

II Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu nowodworskiego: „Easy English” - 09.04.2018. »

Dodano: 2018-04-22, autor: mgr Artur Kielar

Dnia 9 kwietnia 2018 odbył się II Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu nowodworskiego: „Easy English.” Ideą konkursu była wspólna zabawa językowa, której celem było zachęcanie do doskonalenia umiejętności językowych jako narzędzia komunikacji we współczesnej Europie.

List w sprawie cyklu "Siła w rodzinie bez nałogów" - 08.04.2018. »

Dodano: 2018-04-16, autor: mgr Artur Kielar

Droga Dario!
     Chciałabym Ci opowiedzieć o lekcji żywienia z cyklu „ Siła w rodzinie bez nałogów”, którą miałam w szkole.

Przedstawienie pt. „Galimatias z miesiącami” z cyklu „Dzieci dzieciom” w wykonaniu grupy „0” a z Modlina Twierdzy. »

Dodano: 2018-04-16, autor: mgr Artur Kielar

Dnia 10 kwietnia 2018r. o godzinie 10:00 dzieci z oddziału przedszkolnego ,,0”a przy Szkole Podstawowej nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim zaprezentowały się w przedstawieniu pt.: „Galimatias z miesiącami”.

21 marca Dzień Nowych Technologii w Edukacji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4. »

Dodano: 2018-04-12, autor: mgr Artur Kielar

W klasie 3b SP obchodzono Dzień Edukacji Nowych Technologii.