• Aktualności przedszkola »
  • Aktualności miesiąca
  • SUKCESY PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "BAJECZNA KRAINA"
  • Ramowy rozkład dnia
  • Kronika wydarzeń przedszkola
  • Rekrutacja do przedszkola »
  • Zajęcia w przedszkolu
  • Wieści z życia grup »
  • Dyżur wakacyjny
  • REGULAMIN PRZEDSZKOLA
  • Sponsorzy i Przyjaciele Zespołu Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza
  • SALE PRZEDSZKOLNE, PLAC ZABAW, MINI ZAGRODA
  • Sukcesy Publicznego Przedszkola nr 4 „Bajeczna Kraina”
    w Zespole Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza

• I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „List do św. Mikołaja”.

• I miejsce w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „Wisła, moja rzeka czysta” w kategorii malarskiej zdobyła Amelia Mroczkowska z gr. Delfinkia, a w kategorii literackiej wyróżnienie zdobyła Nina Jezioro z gr. Delfinki.

• I miejsce w III edycji recytatorskiego konkursu gminnego „Tęczowe rymowanki” zdobyła Julia Przekora z gr. Pszczółki.

• I miejsce w gminnych IGRZYSKACH PRZEDSZKOLAKÓW (po raz 3 z rzędu).

• I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie "Płynie Wisła płynie po polskiej krainie" organizowanym przez PP5.

• I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie "Gore gwiazdka Jezuskowi" organizowym przez PP2.

• II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Jesień kolorowa w lesie się chowa” zdobyła Wiktoria Anczarska z gr. Tygryski.

• II miejsce w konkursie „Podróż do Bajecznej Krainy wartości”- quiz wiedzy o zachowaniach prospołecznych organizowanym przez naszą placówkę.

• II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Zakładka do książki" zdobył Franciszek Marchelewicz z gr. Żabki i wyróżnienie Liliana Kazimierczak z gr. Żabki.

• III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Baśniowy motyl" zdobyła Lena Bończyk z gr. Żabki.