• Aktualności przedszkola »
  • Aktualności miesiąca
  • SUKCESY PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "BAJECZNA KRAINA"
  • Ramowy rozkład dnia
  • Kronika wydarzeń przedszkola
  • Rekrutacja do przedszkola »
  • Zajęcia w przedszkolu
  • Wieści z życia grup »
  • Dyżur wakacyjny
  • REGULAMIN PRZEDSZKOLA
  • Sponsorzy i Przyjaciele Zespołu Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza
  • SALE PRZEDSZKOLNE, PLAC ZABAW, MINI ZAGRODA
  • ZASADY ORGANIZACJI DYŻURÓW WAKACYJNYCH
    w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim w  roku szkolnym 2016/2017 r.

ZASADY ORGANIZACJI DYŻURÓW WAKACYJNYCH
    w nowodworskich przedszkolach w 2017r.

1.Na dyżur wakacyjny w nowodworskich przedszkolach przyjmowane są dzieci aktualnie uczęszczające do publicznych przedszkoli w Nowym Dworze Mazowieckim.
    2.Termin składania „Kart zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny” w dyżurujących przedszkolach trwa od 15 maja do 31 maja 2017r.
    3. Karty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
    4. „Kartę zgłoszenia dziecka…” do dyżurującego przedszkola rodzice pobierają w macierzystej placówce -„ Karta..” powinna być ostemplowana.
    5. Wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola rodzice składają w wybranej  placówce dyżurującej w nieprzekraczalnym terminie do 31.V.2017r.
    6. Liczba miejsc dla dzieci zgłaszanych na dyżur w poszczególnych przedszkolach jest ograniczona.
    7. W przypadku liczby zgłoszeń przewyższającej liczbę miejsc w danej placówce, w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci z macierzystego przedszkola. Pozostałe dzieci będą kierowane do innego dyżurującego przedszkola.
    8. Wraz ze składaną „kartą” w dyżurującym przedszkolu rodzice wnoszą opłatę za usługi świadczone ponad podstawę programową.
    9. Opłatę za wyżywienie rodzice uiszczają w pierwszych dwóch dniach pobytu dziecka w przedszkolu.
    10. Formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola dyżurującego stanowi załącznik do mniejszych zasad.

Informacja o terminach dyżurów w nowodworskich przedszkolach:

1.Publiczne Przedszkole Nr 1 ul. Mazowiecka 12 - 01 – 31 sierpnia2017r.
    2. Publiczne Przedszkole Nr 2 w Zespole Szkół nr 3 ul. Kopernika 89 - 03 – 31 lipca 2017r.
    3. Publiczne Przedszkole Nr 3 ul. Bohaterów Modlina 26 - 03 – 31 lipca 2017r.
    4. Publiczne Przedszkole Nr 4 w Zespole Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza ul. 29 listopada 109 - 01 -31 sierpnia 2017r.
    5. Publiczne Przedszkole Nr 5 w Zespole Szkół Nr 1 ul. Młodzieżowa 1 - 03-31 lipca 2017r.