• Aktualności przedszkola »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2018/2019 »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2017/2018 »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2016/2017 »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2015/2016 »
  • Aktualności miesiąca
  • SUKCESY PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "BAJECZNA KRAINA"
  • Ramowy rozkład dnia
  • Kronika wydarzeń przedszkola
  • Rekrutacja do przedszkola »
  • Zajęcia w przedszkolu
  • Wieści z życia grup »
  • Dyżur wakacyjny
  • REGULAMIN PRZEDSZKOLA
  • Sponsorzy i Przyjaciele Zespołu Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza
  • SALE PRZEDSZKOLNE, PLAC ZABAW, MINI ZAGRODA
  • PRZEDSTAWIENIE ŻABEK

Dodano: 2019-04-07, Autor: Kinga Kuczkowska

Przedstawienie z cyklu ,,Dzieci – dzieciom’’ pt. ,,Zaczarowany pociąg’’ w wykonaniu dzieci z gr. Żabki
    z Publicznego Przedszkola nr 4 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4
    w Nowym Dworze Mazowieckim – Modlin Twierdza.

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami… Brzmi znajomo, prawda? Oczywiście, bo to początek niemal każdej baśni. To właśnie baśnie i bajki stały się tematem przedstawienia „Zaczarowany pociąg” z cyklu ,,Dzieci – dzieciom’’ wykonywane przez grupę Żabki, które odbyło się 02.04.2019 r. w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim – Modlin Twierdza.

Zaczarowany pociąg zabrał utalentowanych młodych aktorów, a także widownię w podróż po krainie fantazji, którą zamieszkują Królewna Śnieżka wraz z nieodłącznymi Krasnoludkami, roztańczony Kot w butach, zmartwiony Kopciuszek oraz jego złośliwe Siostry, beztroski Czerwony Kapturek, radosna Smerfetka, Laluś, Papa Smerf, urwisy: Bolek, Lolek, zagubieni Jaś i Małgosia ze Złą Czarownicą. A w podróż zabrali nas wspaniali maszyniści, którzy zapowiadali każdą stację. Dzieci miały okazję zaprezentować szeroki wachlarz talentów artystycznych poprzez śpiew, taniec, recytację. Czy było warto? Gromkie brawa zgromadzonej publiczności w postaci seniorów, przedszkolaków, dzieci z oddziałów zerowych, rodziców oraz wychowawców pozwalają na udzielenie twierdzącej odpowiedzi na to pytanie. W nagrodę za wspaniały występ Żabki otrzymały słodkie upominki.

Tekst: W. Fabek
    Zdjęcia: mgr J. Klusiewicz