• Aktualności przedszkola »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2018/2019 »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2017/2018 »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2016/2017 »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2015/2016 »
  • Aktualności miesiąca
  • SUKCESY PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "BAJECZNA KRAINA"
  • Ramowy rozkład dnia
  • Kronika wydarzeń przedszkola
  • Rekrutacja do przedszkola »
  • Zajęcia w przedszkolu
  • Wieści z życia grup »
  • Dyżur wakacyjny
  • REGULAMIN PRZEDSZKOLA
  • Sponsorzy i Przyjaciele Zespołu Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza
  • SALE PRZEDSZKOLNE, PLAC ZABAW, MINI ZAGRODA
  • Aktualności przedszkola

100 -na ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI »

Dodano: 2018-11-13, autor: Kinga Kuczkowska

100 – lecie odzyskania niepodległości w Bajecznej Krainie

Dnia 9 listopada 2018 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu państwowe święto narodowe z okazji 100 - rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Polska po 123 latach zaborów odzyskała wolność.
    Nasze przedszkolaki dumnie reprezentowały postawę prawdziwych patriotów podczas śpiewu 4 zwrotek hymnu Polski. Punktualnie o godz. 11.11 przyjmując postawę „na baczność” przedszkolaki ubrani na galowo uczcili pamięć 100 rocznicy odzyskania niepodległości .

PRZEDSTAWIENIE DELFINKÓW »

Dodano: 2018-11-12, autor: Kinga Kuczkowska

„Spotkanie z Bazyliszkiem” w wykonaniu przedszkolaków
    z Publicznego Przedszkola nr 4 w Twierdzy Modlin.

Smoka Wawelskiego wszyscy dobrze znają, ale mało, kto pamięta warszawskiego Bazyliszka. Aby lepiej poznać historię tego niepokonanego potwora z warszawskich lochów, 7 listopada dzieci z grupy „Delfinki” wcieliły się w role prawdziwych aktorów. Pełni emocji i wrażeń oczekiwaliśmy przybycia zaproszonych gości, czyli naszych rodziców. Przedstawienie pt. „Spotkanie z Bazyliszkiem” było utrzymane w klimacie starodawnej warszawskiej starówki, a to wszystko za sprawą dekoracji, aranżacji muzycznej oraz strojów bohaterów. Historia opowiada o potworze, który zamieszkiwał lochy i był postrachem Warszawy.

KONKURS »

Dodano: 2018-11-09, autor: Kinga Kuczkowska

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY  FESTIWAL "Kochamy Polskę" w Publicznym Przedszkolu nr 5

W dniu 06.11.2018r dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 reprezentowały nasze przedszkole w Międzyprzedszkolnym Festiwalu pt: „Kochamy Polskę”. Organizatorem przeglądu młodych talentów było Publiczne Przedszkole nr 5 w Nowym Dworze Mazowieckim. Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem przygotowywali swoje umiejętności taneczne, recytatorskie i wokalne, aby jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością. Na scenie zaprezentowali się artyści z 6 nowodworskich przedszkoli.

ODPŁATNOŚĆ »

Dodano: 2018-11-06, autor: Kinga Kuczkowska

OPŁATY W FORMIE GOTÓWKOWEJ
    W MIESIĄCU LISTOPADZIE 2018 r.

TEATRZYK »

Dodano: 2018-11-05, autor: Kinga Kuczkowska

DRODZY RODZICE

W dniu 27.11.2018 r. (wtorek) o godzinie 09.15 w Publicznym Przedszkolu nr 4 „Bajeczna Kraina”
    w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się przedstawienie,
    pt.: „Zaczarowany koszyczek” wystawione przez TEATR GARGULEC.

Jeśli Państwo nie wyrażają zgody na udział dziecka w przedstawieniu,
    prosimy zgłosić taką informację do wychowawców grup.

DZIEŃ OTWARTY »

Dodano: 2018-11-05, autor: Kinga Kuczkowska

DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie zapraszamy wszystkich RODZICÓW dzieci Publicznego Przedszkola nr 4
    w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim na DZIEŃ OTWARTY,
    który odbędzie się 14.11.2018 r. (środa) w godz. 17:00-18.00.
    Wychowawcy grup