• Aktualności przedszkola »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2017/2018 »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2016/2017 »
  • GALERIA ZDJĘĆ AKTUALNOŚCI ROK 2015/2016 »
  • Aktualności miesiąca
  • SUKCESY PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA "BAJECZNA KRAINA"
  • Ramowy rozkład dnia
  • Kronika wydarzeń przedszkola
  • Rekrutacja do przedszkola »
  • Zajęcia w przedszkolu
  • Wieści z życia grup »
  • Dyżur wakacyjny
  • REGULAMIN PRZEDSZKOLA
  • Sponsorzy i Przyjaciele Zespołu Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim - Modlin Twierdza
  • SALE PRZEDSZKOLNE, PLAC ZABAW, MINI ZAGRODA
  • Aktualności przedszkola

DYŻUR »

Dodano: 2017-12-11, autor: Kinga Kuczkowska

UWAGA DYŻUR !!!
    W dniach: 27, 28,29 .12.2017r.

W Publicznym Przedszkolu nr 4 w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Nowym Dworze Mazowieckim organizowany jest dyżur.
    Prosimy o wpisanie na listę dzieci, które będą obecne w tych dniach w przedszkolu.
    Zapisy od 11 – 18.12.2017r do godz. 10.00.

Lista znajduje się u pań woźnych.

ODPŁATNOŚĆ »

Dodano: 2017-12-05, autor: Kinga Kuczkowska

OPŁATY W MIESIĄCU GRUDNIU 2017 r.
    PROSZĘ UISZCZAĆ W DNIACH:

JASEŁKA - ZMIANY »

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na Jasełka w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 „Bajeczna Kraina” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nowy Dworze Mazowieckim,
    które odbędą się w dniu 19.12.2017 r. (wtorek)

MIKOŁAJKI »

Drodzy Rodzice

W dniu 06.12.2017r. o godz. 9:30 w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim odbędą się „ MIKOŁAJKI”.

Bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu miały ubranko w kolorze czerwonym.

Wychowawcy grup.

WIZYTA UCZNIÓW Z KLAS IV. »

Dodano: 2017-12-03, autor: Kinga Kuczkowska

Bajkowy konkurs dla przedszkolaków z "Bajecznej Krainy" w Modlinie Twierdzy.

„Jaka to bajka” – pod takim tytułem 23.11.2017r odbył się w naszym przedszkolu konkurs przygotowany przez uczniów klas czwartych z koła językowego „Wieża Babel” pod kierownictwem pani Bożeny Nalewajk. Zadaniem przedszkolaków było odgadnięcie z jakiej bajki pochodzi dana postać. Uczniowie wcielili się w takich bohaterów jak: Czerwony Kapturek, Kot w butach, Elza, Kubuś Puchatek, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Trzy świnki, itp.

PP4 NAJLEPSZE W "TĘCZOWYCH RYMOWANKACH" »

Dodano: 2017-12-03, autor: Kinga Kuczkowska

Zwycięzcy w "Tęczowych Rymowankach" z Publicznego Przedszkola nr 4 z Modlina Twierdzy.

22 listopada w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbył się finał IV Konkursu Recytatorskiego Przedszkolaków pt „ Tęczowe rymowanki”. Nowodworski Ośrodek Kultury oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprosiły nowodworskie przedszkolaki do zaprezentowania swoich recytatorskich umiejętności. Wspólnie z maluchami przybyli kibice z każdego przedszkola w postaci grupy przedszkolnej ze swoimi paniami oraz rodzice naszych recytatorów. Sala widowiskowa została wypełniona po brzegi, a publiczność z wypiekami na twarzy czekała na występy swoich kolegów.