• Aktualności gimnazjum
  • Zebrania z rodzicami
  • Wykaz podręczników
  • Aktualności gimnazjum

Dyskoteka Andrzejkowa - 01.12.2017. »

Dodano: 2017-12-03, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 1.12.2017 r. w hali sportowej odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas 4-7 i PG, którą poprowadził DJ Mati – Mateusz Świder.

II runda zawodów wielobojowych w Twierdzy. »

Dodano: 2017-11-18, autor: mgr Artur Kielar

Tym razem w zawodach wielobojowych rozgrywanych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr4 w Modlinie Twierdzy wystartowały drużyny klas VII oraz zespoły klas gimnazjalnych. Frekwencja była znakomita i sportowa zabawa była również znakomita. Zawodnicy musieli się wykazać szybkością, zwinnością i sprytem co sprawiło , że pojedynki były wyjątkowo wyrównane. A oto końcowa klasyfikacja:

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości - 10.11.2017. »

Dodano: 2017-11-11, autor: mgr Artur Kielar

W celu uczczenia 99 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości 11 listopada 1918 roku w Zespole Szkół w Modlinie Twierdzy odbył się uroczysty apel.

Czy lubimy dostawać nagrody, prezenty ??? – Kilka słów o pracy na rzecz Samorządu Uczniowskiego. »

Dodano: 2017-11-04, autor: mgr Artur Kielar

Pytanie banalne. Pewnie, że każdy lubi dostawać nagrody i prezenty, ale w przypadku konkursów szkolnych, których organizatorem jest Samorząd Uczniowski (w tym roku szkolnym zorganizowaliśmy już Wybory Mistera Szkoły, Otrzęsiny klas 4, Jesienny konkurs dyniowy) - jak myślicie z jakiego źródła pochodzą fundusze na upominki i niespodzianki, oraz papier, tusz, serwetki, słodycze itp. potrzebne do organizacji tychże atrakcji ?

Jesienny konkurs dyniowy – rozstrzygnięty - 31.10.2017. »

Dodano: 2017-11-04, autor: mgr Artur Kielar

W dniu 31.10.2017 r. Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki „Jesiennego konkursu dyniowego” na najładniej i najciekawiej wyciętą dynię. Prace były pomysłowe, a ich wykonanie wymagało zaangażowania i nieco precyzji.

Apel szkolny z okazji Święta Edukacji Narodowej - 13.10.2017. »

Dodano: 2017-10-23, autor: mgr Artur Kielar

13 października 2017 r. na pamiątkę utworzenia w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się w hali sportowej uroczysty apel.