Mikołajkowa wycieczka zerówek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 – 05.12.2018.

Dodano: 2018-12-12, autor: mgr Artur Kielar

W środę 5 grudnia w ramach prezentu Mikołajkowego, grupy „0” a, „0”b, „0”c pojechały na wycieczkę do sali zabaw Figlarium w Warszawie.

Przedstawienie dzieci z grupy PSZCZÓŁKI pt. "Gdzie jest worek Mikołaja?".

Dodano: 2018-12-11, autor: Kinga Kuczkowska

4 grudnia dzieci z grupy „ Pszczółki” wcielili się w role aktorów. Po przywitaniu gości, pracowników, dzieci oraz aktorów przez panią wicedyrektor aktorzy rozpoczęli przedstawienie pt: ”Gdzie jest worek Mikołaja”. Spotkanie było utrzymane w klimacie zbliżających się świąt, a to wszystko za sprawą dekoracji, strojów artystów oraz muzyki. Zobaczyliśmy perypetie Mikołaja, któremu zaginął worek z prezentami. Sprawcami całego zamieszania byli zabawni rozbójnicy, których ciekawość spowodowała kradzież cennego dobytku.

Zajęcia Otwarte w grupie "Tygryski".

Dodano: 2018-12-10, autor: Kinga Kuczkowska

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy, trudności jak i zdolności. To czas poświęcony tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla nas ważne.
W dniu 07.12.2018 r. o godz. 9.15 dzieci z gr. Tygryski bawiły się ze swoimi rodzicami, którzy mimo wielu obowiązków przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Zajęcia były związane z podróżą w czasy prehistorii…

Archiwum aktualności - Aktualności ogólne»