Obóz profilaktyczno – rekreacyjny dla dzieci i młodzieży pod patronatem UKS „REDUTA” z Modlina Twierdzy.

Dodano: 2019-02-15, autor: mgr Artur Kielar

W dniach 26.01 – 02.02. 2019 r. tj. w pierwszym tygodniu ferii zimowych grupa 27 dzieci i młodzieży pod patronatem UKS „REDUTA” uczestniczyła w obozie profilaktyczno – rekreacyjnym w miejscowości Leśnica tj. około 20 km przed Zakopanem. Pogoda tego roku była sprzyjająca tzn. śnieg i słońce, a temperatury wahały się w granicach od -7C do 0C, a więc praktycznie wymarzona aura.

Podsumowanie konkursu plastycznego "Jak świętuję niedzielę".

Dodano: 2019-02-09, autor: mgr Artur Kielar

W czasie karnawałowej zabawy klas 1-3 wszystkie dzieci, które wzięły udział w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym na temat: "Jak świętuję niedzielę" zorganizowanym przez s. Ewę Grzegorczyn otrzymały dyplomy i nagrody.

Święto Babci i Dziadka w przedszkolu.

Dodano: 2019-02-09, autor: Kinga Kuczkowska

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W „Bajecznej Krainie” stało się tradycją, że przedszkolaki z tej okazji zapraszają swoich bliskich na uroczystość do przedszkola. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 22 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się ta wspaniała impreza podczas której zgromadzona publiczność mogła podziwiać swoje wnuki i wnuczki w roli małych aktorów.

Archiwum aktualności - Aktualności ogólne»