WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!

życzę Wam na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu, w jasnej duszy
i niechaj wszystkie żale zagłuszy.
Pełnych radości, pokoju
Świąt Wielkiej Nocy

Życzy Uczniom, Rodzicom i wszystkim Pracownikom Zespołu

mgr Zdzisław Szmytkowski

!!KOMUNIKAT O STRAJKU

Dodano: 2019-04-19, autor: Administrator

nr 3 z dnia 19.04.2019 r.

Szanowni Państwo,
w związku z cały czas trwającą akcją strajkową i brakiem porozumienia związków zawodowych z rządem, zwracam się z prośbą o pozostawienie dzieci w domu po feriach świątecznych tj. od 24.04.2019 roku .
Jeżeli nie będziecie Państwo w stanie zapewnić dzieciom opieki szkoła, będzie w tych dniach prowadzić zajęcia opiekuńcze w ograniczonym zakresie. Akcja strajkowa nie obejmuje Żłobka i Przedszkola !
Obiady BEZ ZMIAN ! Obiady będą wydawane w budynku Bema 312 (nie wydajemy posiłków w trojaki).

Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie i akcja strajkowa zostanie przerwana lub zawieszona otrzymacie Państwo komunikat w dniu 23.04.2019 roku przez e-dziennik, stronę internetową Zespołu i FB.
Bardzo proszę Państwa o regularne sprawdzanie e-dziennika i strony internetowej Zespołu.

Dziękuję Państwu za dotychczasowe zrozumienie i mam nadzieję na dalsza dobrą współpracę w tych trudnych organizacyjnie dla nas wszystkich dniach.

mgr Zdzisław Szmytkowski

List Kuratora Oświaty

Dodano: 2019-04-05, autor: Administrator

Szanowni Państwo,

w związku z prośbą Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie przekazujemy Państwu list dotyczący planowanej akacji strajkowej.

LIST MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY DO RODZICÓW

DYREKTOR

Archiwum aktualności - Aktualności ogólne»